S.T.A.G.S.

prijs17,99
isbn9789030503477
auteurM. A. Bennett
leeftijdscategorie15+
aantal pagina's370
nur-code285
formaat22 x 14,5 cm
oorspronkelijke titelS.T.A.G.S.
vertalingMaria Postema
deel

Negen studenten. Drie bloederige sporten. Een dodelijk weekend.

Greer studeert aan St. Aidan the Great School (S.T.A.G.S.), een privéschool waar tradities hoog in het vaandel staan. Greer is een buitenbeentje. Totdat ze samen met twee andere scholieren wordt uitgenodigd voor een weekend weg met de Medievals: de elite-club van de school. Het weekend belooft er een te worden waarin bloedsport centraal staat. Wat Greer en de andere genodigden niet weten is dat de Medievals liever op hen jagen dan op dieren…

Een YA-trhiller van wereldformaat voor de fans van The Hunger Games en Looking for Alaska.
Judith van Biebmiepje.nl

S.T.A.G.S. is een ontzettend spannende en beklemmende YA-thriller! Boeiend van begin tot eind.

Michelle van mybooksandlife.be

Het neemt je van begin tot einde mee in de leefwereld van de leerlingen en laat je geen seconde los. Dit boek is een meer dan geslaagde kennismaking met M.A. Bennett en ik kijk vol spanning uit naar haar volgende boeken.